Tisk

Z WTORG wiki
Přejít na: navigace, hledání

Uživatelská příručka (záhlaví): Vzhled a ovládání - Úpravy záznamů - Třídění záznamů - Filtrování záznamů - Seskupení záznamů - Tisk - Konec programu - Naplnění seznamu řečníků - Naplnění seznamu nabídek - Vytváření plánu přednášek sboru - Doplňování seznamu námětů - Časté otázky - Instalace a konfigurace programu - Obecný import z excelu - Databáze MS-SQL


Tisk plánu přednášek

V krátkosti se dá říci že se tiskne plán přednášek od datumu tisku do velikosti A4. Tisknou se jen ty týdny, které jsou obsazeny řečníky. Proto je nutné nejprve zadat řečníky. Ti se objeví v seznamu při zadávání plánu. Kdy byl problém s obnovením seznamu řečníků v plánu přednášek, stačí program ukončit a znovu spustit.

No jo. Ještě musíš pochopit práci se stavy. Stav plánu přednášku nabývá hodnoty „návrh, potvrzeno, zazněla“. Tisknou se jen řádky, které mají stav „návrh a potvrzeno“. Při plánování podle námětů pracuji tak, že vyberu z námětů, které už dlouho nebyly ty, které bychom potřebovali. Tam si vyberu řečníka, který ji nabízí a zkusím se s ním spojit. Pokud se nespojím, zařadím jej na určitý termín se stavem „návrh“. To mi říká, že ji nemám potvrzenou od řečníka. Když mi ji potvrdí, změním stav na potvrzeno. A když zazní tak na „zazněla“.

verze 1.0.1.426 (13.10.2011)


- doplněna možnost tisknout číslo přednášky v plánu přednášek (úpravu sestavy si musí udělat každý sám :o)

Ten formulář v nové verzi zvládneš. Navíc si stejně potřebuješ udělat pro vás a pro druhý sbor.

Tisk přehledu přednášek

Úprava tiskového formuláře

Úprava je určená pro pokročilé, takže bez nápovědy.

Chcete-li vycházet z publikovaných upravených tiskových formulářů (viz Aktuality), vyberte si a upravte.

Chyba při vytváření náhledu: Náhled nelze uložit na dané místo.